DomůSeidel.czKomentářeZpracování fotografiíDe
Oblíbené |  Přihlášení0 položek | 0 Kč | Košík
 X 

Nápověda k vyhledávání fotografií ve Fotobance J. Seidela:

Do textového pole zapište slovo, několik slov, část věty, část slova.

Vyhledávání nerozlišuje malá a velká písmena.

Klikněte na tlačítko Vyhledat. Vyhledávač obsah textového pole vyhodnotí, prohledá oblast, nastavenou v rozbalovacím seznamu a zobrazí výsledky.

Při formulaci dotazů Vám pomáhá našeptávač. Funguje to tak, že během zadávání hledaného výrazu do vyhledávacího políčka Našeptávač hádá, co chcete napsat, a nabídne vám seznam příslušných slov nebo slovních spojení. Pokud navrhovaná slova nepotřebujete, jednoduše je ignorujte a pokračujte v psaní svého dotazu. Vyhledává tak efektivněji a pohodlněji, snižuje množství překlepů v dotazech a efektivně Vás navádí k žádanému výsledku hledání. Když například napíšete slovo "krumlov" do vyhledávacího políčka, našeptávač Vám nabídne seznam dalších slov a podobných slovních spojení, které databanka obsahuje jako například, "krumlovské náměstí", "krumlovská scéna".

Vyhýbejte se krátkým slovům. Příliš krátká slova jsou při hledání ignorována, vaše hledané výrazy by měly být nejméně třípísmenné.

Na kartě Detail při zobrazení hledané fotografie naleznete v nekonečném filmovém páse také snímky, které byly uloženy ve stejné krabičce a můžete tedy procházet další snímky stejným časem jako je pořídil sám fotograf. Symbol ">>" nebo "<<" Vám umožní pohybovat se krabičkou vpřed nebo vzad. Symbol ">>>>" nebo "<<<<" Vás přesune do následující nebo předchozí krabičky s fotografiemi.

Pro vytvoření vlastní malé fotobanky můžete použít funkci Oblíbené, kam si můžete ukládat Vaše vybrané fotografie, pokud v kterékoliv části fotobanky stisknete tlačítko Do oblíbených u fotografie, kterou si chcete uložit.

Komentář k fotografii je možné vložit na kartě Detail k jakékoliv fotografii. Takto vložený formulář pomůže všem uživatelům oživit neznámá místa, osoby či události. Za takto vložené komentáře jsme nesmírně rádi. Pokud by jste k Vašemu komentáři chtěli odpověď od kurátora této fotobanky, vepište svůj email do textového pole s textem Váš email pro odpověď a zmáčkněte tlačítko Odeslat komentář.

nápověda k vyhledávání


prev group
next foto

Komentáře


28. 07. 2015Martin Polák: Dolní Dvořiště / Unterhaid (618 m n.m.) Pohled ze západní strany od Trojan, v pozadí Novohradské hory/Gratzener Bergland, rakouský Freiwald (více wikipedia česky i německy) . Vlevo za městečkem se leskne řeka Malše přitékající od hranic. Kostel Svatého Jiljí, přední dílo rožmberské pozdně gotické huti, síňové trojlodí, klenba presbytáře nese letopočet 1488, kostel vysvěcen 1507. V pozadí vlevo Kamenec (1072m), uprostřed obec Windhaag bei Freistadt a vpravo na horizontu Viehberg (1111m) Unterhaid/Dolni Dvořiště (618 ü.M). Aufgenommen vom Westen von Trojany, im Hintergrund Gratzener Bergland, in OÖ Freiwald. (mehr Wikipedia). Links hinter dem Städtchen glänzt die Maltsch von der Grenze kommend. Die Hl.Ägidiuskirche, ein der bedeutensten spätgotischen Bauwerke der rosenbergischen Bauhütte. Presbiterium 1488, die Kirche geweiht im J.1507. Im Hintergrund links Kamenec/Steinberg (1072m), in der Mitte Windhaag bei Freistadt und rechts am Horizont der Viehberg (1111m)

Uvítáme Váš komentář k této fotografii

Do oblíbenýchNa celou obrazovku

Popis

Dolní Dvořiště, Unterhaid

Klíčová slova

exterieur, exteriér, pole, feld, pohlednice, postkarte, kostel, kirche, vesnice, dorf, krajina, landschaft, unterhaid, dolní dvořiště

Informace

ID203_01_09_01_01_020_02_S6_0001
Negativ č.neznámé
Transportní číslo50047
Postup6 papírová fotografie (pozitiv)

Objednat fotografii

Případné úpravy jsou možné po vzájemné dohodě a za poplatek. Fotografie se dále přizpůsobují poměru stran papíru, čili se může stát, že fotografie bude oříznutá, ale nedeformovaná. Předpokládáme odeslání fotografie do 3 pracovních dní. Cena za fotografii je výši ve nákladů za vyhledání a zpracování.

Cena s DPH:145 Kč / ks

Počet: ks