DomůSeidel.czKomentářeZpracování fotografiíDe
Oblíbené |  Přihlášení0 položek | 0 Kč | Košík
 X 

Nápověda k vyhledávání fotografií ve Fotobance J. Seidela:

Do textového pole zapište slovo, několik slov, část věty, část slova.

Vyhledávání nerozlišuje malá a velká písmena.

Klikněte na tlačítko Vyhledat. Vyhledávač obsah textového pole vyhodnotí, prohledá oblast, nastavenou v rozbalovacím seznamu a zobrazí výsledky.

Při formulaci dotazů Vám pomáhá našeptávač. Funguje to tak, že během zadávání hledaného výrazu do vyhledávacího políčka Našeptávač hádá, co chcete napsat, a nabídne vám seznam příslušných slov nebo slovních spojení. Pokud navrhovaná slova nepotřebujete, jednoduše je ignorujte a pokračujte v psaní svého dotazu. Vyhledává tak efektivněji a pohodlněji, snižuje množství překlepů v dotazech a efektivně Vás navádí k žádanému výsledku hledání. Když například napíšete slovo "krumlov" do vyhledávacího políčka, našeptávač Vám nabídne seznam dalších slov a podobných slovních spojení, které databanka obsahuje jako například, "krumlovské náměstí", "krumlovská scéna".

Vyhýbejte se krátkým slovům. Příliš krátká slova jsou při hledání ignorována, vaše hledané výrazy by měly být nejméně třípísmenné.

Na kartě Detail při zobrazení hledané fotografie naleznete v nekonečném filmovém páse také snímky, které byly uloženy ve stejné krabičce a můžete tedy procházet další snímky stejným časem jako je pořídil sám fotograf. Symbol ">>" nebo "<<" Vám umožní pohybovat se krabičkou vpřed nebo vzad. Symbol ">>>>" nebo "<<<<" Vás přesune do následující nebo předchozí krabičky s fotografiemi.

Pro vytvoření vlastní malé fotobanky můžete použít funkci Oblíbené, kam si můžete ukládat Vaše vybrané fotografie, pokud v kterékoliv části fotobanky stisknete tlačítko Do oblíbených u fotografie, kterou si chcete uložit.

Komentář k fotografii je možné vložit na kartě Detail k jakékoliv fotografii. Takto vložený formulář pomůže všem uživatelům oživit neznámá místa, osoby či události. Za takto vložené komentáře jsme nesmírně rádi. Pokud by jste k Vašemu komentáři chtěli odpověď od kurátora této fotobanky, vepište svůj email do textového pole s textem Váš email pro odpověď a zmáčkněte tlačítko Odeslat komentář.

nápověda k vyhledávání


prev group
next foto

Komentáře


20. 01. 2019Anonym: Obří jedle ( májka) pro pro okázalé národně socialistické oslavy Svátku práce v Berlíně - 1.5.1939. (hp)

20. 01. 2019r.jeschke@seznam.cz: Rok vzniku není určitě 1830 - spíše bych odhadl 1930 ale musel bych to prostudovat v lepším rozlišení.

24. 02. 2014Ivan Hudičák: Jde o jedli v železniční stanici Volary. Nejvíce informací a fotografií získáme na Kohoutím kříži v příloze, při zadání jména Otto Veith. imh

11. 01. 2013 : Potvrzuji. 100% Volary. Existuje i foto, kdy je tento smrk na stanici Zátoň kde byl zřejmě naložen. P.Kosmata

08. 01. 2013 : Jedle.

26. 11. 2012 : Boubínský smrk věnovaný Adolfu Hitlerovi

24. 11. 2012 : Podle nápisu na nádražní budově jsou to Volary. J.Šafaříková

Uvítáme Váš komentář k této fotografii

Do oblíbenýchNa celou obrazovku

Popis

Volary nádraží, Wallern Bahnhof

Klíčová slova

muži, skupina, gruppe, männer, wallern, nádraží, bahnhof, vlak, volary, zug

Informace

ID302_07_05_03_02_008_02_S5_0001
Rok vzniku1830
Negativ č.neznámé
Transportní číslo22949
Postup5 želatinový film pozitiv

Objednat fotografii

Případné úpravy jsou možné po vzájemné dohodě a za poplatek. Fotografie se dále přizpůsobují poměru stran papíru, čili se může stát, že fotografie bude oříznutá, ale nedeformovaná. Předpokládáme odeslání fotografie do 3 pracovních dní. Cena za fotografii je výši ve nákladů za vyhledání a zpracování.

Cena s DPH:145 Kč / ks

Počet: ks