DomůSeidel.czKomentářeZpracování fotografiíDe
Oblíbené |  Přihlášení0 položek | 0 Kč | Košík
 X 

Nápověda k vyhledávání fotografií ve Fotobance J. Seidela:

Do textového pole zapište slovo, několik slov, část věty, část slova.

Vyhledávání nerozlišuje malá a velká písmena.

Klikněte na tlačítko Vyhledat. Vyhledávač obsah textového pole vyhodnotí, prohledá oblast, nastavenou v rozbalovacím seznamu a zobrazí výsledky.

Při formulaci dotazů Vám pomáhá našeptávač. Funguje to tak, že během zadávání hledaného výrazu do vyhledávacího políčka Našeptávač hádá, co chcete napsat, a nabídne vám seznam příslušných slov nebo slovních spojení. Pokud navrhovaná slova nepotřebujete, jednoduše je ignorujte a pokračujte v psaní svého dotazu. Vyhledává tak efektivněji a pohodlněji, snižuje množství překlepů v dotazech a efektivně Vás navádí k žádanému výsledku hledání. Když například napíšete slovo "krumlov" do vyhledávacího políčka, našeptávač Vám nabídne seznam dalších slov a podobných slovních spojení, které databanka obsahuje jako například, "krumlovské náměstí", "krumlovská scéna".

Vyhýbejte se krátkým slovům. Příliš krátká slova jsou při hledání ignorována, vaše hledané výrazy by měly být nejméně třípísmenné.

Na kartě Detail při zobrazení hledané fotografie naleznete v nekonečném filmovém páse také snímky, které byly uloženy ve stejné krabičce a můžete tedy procházet další snímky stejným časem jako je pořídil sám fotograf. Symbol ">>" nebo "<<" Vám umožní pohybovat se krabičkou vpřed nebo vzad. Symbol ">>>>" nebo "<<<<" Vás přesune do následující nebo předchozí krabičky s fotografiemi.

Pro vytvoření vlastní malé fotobanky můžete použít funkci Oblíbené, kam si můžete ukládat Vaše vybrané fotografie, pokud v kterékoliv části fotobanky stisknete tlačítko Do oblíbených u fotografie, kterou si chcete uložit.

Komentář k fotografii je možné vložit na kartě Detail k jakékoliv fotografii. Takto vložený formulář pomůže všem uživatelům oživit neznámá místa, osoby či události. Za takto vložené komentáře jsme nesmírně rádi. Pokud by jste k Vašemu komentáři chtěli odpověď od kurátora této fotobanky, vepište svůj email do textového pole s textem Váš email pro odpověď a zmáčkněte tlačítko Odeslat komentář.

nápověda k vyhledávání


prev group
next foto

Komentáře


14. 01. 2015Jiří Vebr Č.Krumlov: Opoměl jsem ještě sdělit,že má žena Maruška přestože se dobře učila( zdůvodů pohnutého osudu svých rodičů za přispění totalitního režimu) se jejich dcera Maruška nedostala na školy, ale vyučila se přadlenou ve Dvoře Králové a pak byla zaměstnaná ve zdejší Jutě Č.Krumlov a dále pak v Jitce Č.Krumlov a když tato zde ukončila svoji činnost,tak ještě byla zaměstnána ve zdejším továrně Fronius až do důchodu.

14. 01. 2015Jiří Vebr Nové Domovy 332 Č.Krumlov: Na stránce 10a 20 je celá rodina Šmejkalova.letá holčička je má žena Maruška narozená 9.3.1944 v Č.Budějovicích.Pak její rodiče s babičkou Markétou.Vše je foceno u nich doma,v Nových Domovech 332 Ceský Krumlov.Má žena Maruška zemřela 3 února 2008.Její matka Jindřiška byla učitelkou ročních prací a otec Václav Šmejkal byl úředník na zdejším městském úřadě.Tuším že v letech 1953 za komunistické ery byla Jindřiška vyhozena ze školství a otec Václav byl asi na 1 rok odsouzen s jinou skupinou se kterou se vůbec neznal zdůvodů že byli věřící křesťané.Byl ve vězení v Praze-Ruzyni.Pak byl asi v r.1969rehabilitován.Celý soudní spis se nachází u mne.Nebyl vězněn sám ale více lidí z Č.Krumlova jenž byli hluboce věřící křesťané.

Uvítáme Váš komentář k této fotografii

Do oblíbenýchNa celou obrazovku

Popis

portrét dítěte, das Porträt des Kindes

Klíčová slova

rodina, familie, dítě, narozeniny, Šmejkalová, geburtstage

Informace

ID203_01_06_01_07_001_98_S4_0001
Rok vzniku1947
Text na desceAGFA ISOPAN F, 8/III. 1947 šmejkaloví C.K.
Transportní číslo11148
Postup4 želatinový film negativ

Objednat fotografii

Případné úpravy jsou možné po vzájemné dohodě a za poplatek. Fotografie se dále přizpůsobují poměru stran papíru, čili se může stát, že fotografie bude oříznutá, ale nedeformovaná. Předpokládáme odeslání fotografie do 3 pracovních dní. Cena za fotografii je výši ve nákladů za vyhledání a zpracování.

Cena s DPH:145 Kč / ks

Počet: ks