DomůSeidel.czKomentářeZpracování fotografiíDe
Oblíbené |  Přihlášení0 položek | 0 Kč | Košík
 X 

Nápověda k vyhledávání fotografií ve Fotobance J. Seidela:

Do textového pole zapište slovo, několik slov, část věty, část slova.

Vyhledávání nerozlišuje malá a velká písmena.

Klikněte na tlačítko Vyhledat. Vyhledávač obsah textového pole vyhodnotí, prohledá oblast, nastavenou v rozbalovacím seznamu a zobrazí výsledky.

Při formulaci dotazů Vám pomáhá našeptávač. Funguje to tak, že během zadávání hledaného výrazu do vyhledávacího políčka Našeptávač hádá, co chcete napsat, a nabídne vám seznam příslušných slov nebo slovních spojení. Pokud navrhovaná slova nepotřebujete, jednoduše je ignorujte a pokračujte v psaní svého dotazu. Vyhledává tak efektivněji a pohodlněji, snižuje množství překlepů v dotazech a efektivně Vás navádí k žádanému výsledku hledání. Když například napíšete slovo "krumlov" do vyhledávacího políčka, našeptávač Vám nabídne seznam dalších slov a podobných slovních spojení, které databanka obsahuje jako například, "krumlovské náměstí", "krumlovská scéna".

Vyhýbejte se krátkým slovům. Příliš krátká slova jsou při hledání ignorována, vaše hledané výrazy by měly být nejméně třípísmenné.

Na kartě Detail při zobrazení hledané fotografie naleznete v nekonečném filmovém páse také snímky, které byly uloženy ve stejné krabičce a můžete tedy procházet další snímky stejným časem jako je pořídil sám fotograf. Symbol ">>" nebo "<<" Vám umožní pohybovat se krabičkou vpřed nebo vzad. Symbol ">>>>" nebo "<<<<" Vás přesune do následující nebo předchozí krabičky s fotografiemi.

Pro vytvoření vlastní malé fotobanky můžete použít funkci Oblíbené, kam si můžete ukládat Vaše vybrané fotografie, pokud v kterékoliv části fotobanky stisknete tlačítko Do oblíbených u fotografie, kterou si chcete uložit.

Komentář k fotografii je možné vložit na kartě Detail k jakékoliv fotografii. Takto vložený formulář pomůže všem uživatelům oživit neznámá místa, osoby či události. Za takto vložené komentáře jsme nesmírně rádi. Pokud by jste k Vašemu komentáři chtěli odpověď od kurátora této fotobanky, vepište svůj email do textového pole s textem Váš email pro odpověď a zmáčkněte tlačítko Odeslat komentář.

nápověda k vyhledávání


prev group
next foto

Komentáře


28. 07. 2015Martin Polák: Rychnůvek / Deutsch Reichenau, (745m ü.M) Die Ortschaft lag südlich von St.Thoma und Friedberg. Nach dem Buch Echo der Böhmerwaldglocken(R.Podhola): Zum erstenmal urkundlich 1379 erwähnt, durch die Kolonisten auf dem St.Thoma-Steig gegründet. Dieser Handelsweg verbundete Haslach mit Friedberg. Die Hl.Wenzelskirche, gothische Pfarrkirche im Barock 1738 umgebaut, zur Dekankirche erhöht. Neues Schulgebäude (1884), zwei Gasthäuser, das Postamt bis 1950. Im Laufe der 50.Jahre wurde das Dorf planmäßig zerstört und am 9.6.1959 wurden die restlichen Gebäuden gesprengt. Das Altarbild der Gottesmutter befindet sich in der Bartholomäuskirche in Friedberg.

07. 01. 2015Jiří Novotný: Rychnůvek, také Německý Rychnov-Deutsch Reichenau bei Fridberg, rozkládal se kousek od dnešní Pasečné. (JN)

Uvítáme Váš komentář k této fotografii

Do oblíbenýchNa celou obrazovku

Popis

vesnice, Dorf, kostelní věž, Kirche

Klíčová slova

dům, haus, les, wald, pohlednice, postkarte, věž, turm, d. reichenau, rychnůvek

Informace

ID205_01_01_01_03_005_98_S4_0004
Transportní číslo11012
Postup4 želatinový film negativ

Objednat fotografii

Případné úpravy jsou možné po vzájemné dohodě a za poplatek. Fotografie se dále přizpůsobují poměru stran papíru, čili se může stát, že fotografie bude oříznutá, ale nedeformovaná. Předpokládáme odeslání fotografie do 3 pracovních dní. Cena za fotografii je výši ve nákladů za vyhledání a zpracování.

Cena s DPH:145 Kč / ks

Počet: ks