DomůSeidel.czKomentářeZpracování fotografiíDe
Oblíbené |  Přihlášení0 položek | 0 Kč | Košík
 X 

Nápověda k vyhledávání fotografií ve Fotobance J. Seidela:

Do textového pole zapište slovo, několik slov, část věty, část slova.

Vyhledávání nerozlišuje malá a velká písmena.

Klikněte na tlačítko Vyhledat. Vyhledávač obsah textového pole vyhodnotí, prohledá oblast, nastavenou v rozbalovacím seznamu a zobrazí výsledky.

Při formulaci dotazů Vám pomáhá našeptávač. Funguje to tak, že během zadávání hledaného výrazu do vyhledávacího políčka Našeptávač hádá, co chcete napsat, a nabídne vám seznam příslušných slov nebo slovních spojení. Pokud navrhovaná slova nepotřebujete, jednoduše je ignorujte a pokračujte v psaní svého dotazu. Vyhledává tak efektivněji a pohodlněji, snižuje množství překlepů v dotazech a efektivně Vás navádí k žádanému výsledku hledání. Když například napíšete slovo "krumlov" do vyhledávacího políčka, našeptávač Vám nabídne seznam dalších slov a podobných slovních spojení, které databanka obsahuje jako například, "krumlovské náměstí", "krumlovská scéna".

Vyhýbejte se krátkým slovům. Příliš krátká slova jsou při hledání ignorována, vaše hledané výrazy by měly být nejméně třípísmenné.

Na kartě Detail při zobrazení hledané fotografie naleznete v nekonečném filmovém páse také snímky, které byly uloženy ve stejné krabičce a můžete tedy procházet další snímky stejným časem jako je pořídil sám fotograf. Symbol ">>" nebo "<<" Vám umožní pohybovat se krabičkou vpřed nebo vzad. Symbol ">>>>" nebo "<<<<" Vás přesune do následující nebo předchozí krabičky s fotografiemi.

Pro vytvoření vlastní malé fotobanky můžete použít funkci Oblíbené, kam si můžete ukládat Vaše vybrané fotografie, pokud v kterékoliv části fotobanky stisknete tlačítko Do oblíbených u fotografie, kterou si chcete uložit.

Komentář k fotografii je možné vložit na kartě Detail k jakékoliv fotografii. Takto vložený formulář pomůže všem uživatelům oživit neznámá místa, osoby či události. Za takto vložené komentáře jsme nesmírně rádi. Pokud by jste k Vašemu komentáři chtěli odpověď od kurátora této fotobanky, vepište svůj email do textového pole s textem Váš email pro odpověď a zmáčkněte tlačítko Odeslat komentář.

nápověda k vyhledávání


prev group
next foto

Komentáře


07. 06. 2018Anonym: pozor (hp)

05. 11. 2015Martin Polák: Dům s barokní střechou vpravo za komínem má adresu 5. května 251, 381 01 Český Krumlov - Plešivec a sídlí v něm Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM), odloučené pracoviště Český Krumlov. /// Das Gebäude hinter dem Schornstein rechts mit einem barocken Dach ist heute (2015) der Sitz des Amtes das den Staat in Imobilienfragen (?) vertritt, Zweigstelle Krumau.

05. 11. 2015Martin Polák: Český Krumlov, Plešivec v pohledu proti proudu Vltavy. Dům vpravo za komínem s (zřejmě) barokní střechou dodnes stojí u silnice do Větřní a byl renovován. Industriální objekt byl zbourán(kolem 2013?).Silnice na pravém břehu Vltavy vede k Přádelně / Spinnfabrik /// Böhmisch Krumau, Floßberg, Blick auf die Moldau Stromaufwärts. Die Fabrik wurde abgerissen, jedoch das Haus hinter dem Schornstein rechts (an der Straße nach Rosenberg) wurde schön renoviert. Die Straße am rechten Ufer führt zur Spinnfabrik.

Uvítáme Váš komentář k této fotografii

Do oblíbenýchNa celou obrazovku

Popis

výhled na město a řeku, Blick auf die Stadt und den Fluss

Klíčová slova

dům, haus, les, wald, krajina, landschaft, řeka, fluss, průmysl, industrie, Český krumlov, krummau

Informace

ID401_01_01_01_09_009_74_S6_0001
Rok vzniku1830
Transportní číslo50054
Postup6 papírová fotografie (pozitiv)

Objednat fotografii

Případné úpravy jsou možné po vzájemné dohodě a za poplatek. Fotografie se dále přizpůsobují poměru stran papíru, čili se může stát, že fotografie bude oříznutá, ale nedeformovaná. Předpokládáme odeslání fotografie do 3 pracovních dní. Cena za fotografii je výši ve nákladů za vyhledání a zpracování.

Cena s DPH:145 Kč / ks

Počet: ks